Пісок для дитячих майданчиків

ПІСОК ДЛЯ ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ

Пісочниця улюблене місце малюків. Просто дивно наскільки притягає може надати такий, здавалося б , простий матеріал як пісок. Наші непосиди можуть годинами копирсатися в піску , створюючи свій власний чарівний світ. Ну а наше завдання зробити це процес найбільш безпечним і цікавим для наших дітей.

Зазвичай на дитячий майданчик привозять і засипають яружний пісок , отриманий при ритті чергового котловану в межах міста. Такий « пісок » може бути насичений важкими металами , цинком , свинцем , вапняком , вугіллям , торфом , залишком рослинних шарів , агломератів кварцу.

У відповідності зі СНиП III - 10 - 75 , п.п.5.20 «Благоустрій територій» , пісок у пісочницях дитячих майданчиків не повинен мати домішок гравію , частинок мулу і глини. Застосування гірського піску не допускається.

Пісок в спеку починає порошити , викликаючи алергію , в ньому накопичується сміття і розмножуються бактерії. Відповідно, забруднений пісок треба періодично прибирати з ігрового майданчика і завозити новий , що прописано , зокрема , в ГОСТ 8736-93 , щоб запобігти небезпеці поранення дітей маленькими камінчиками .

Песок для детских площадок песок для песочниц, заказать, цена
Таке зустрічається в непросіяного піску, в якому грають наші діти.
Часто ці речі потрапляють в рот, ріжуть ручки або інші частини тіла дитини ...

Пісок для пісочниць повинен бути тільки річковий , просіяний і митий . Він м'який і пластичний , тому підходить для малюків. А на спортивному майданчику , у граючих , скажімо , в пионербол буде повне відчуття , що вони знаходяться десь на пляжі.

Якщо пісок призначений для малюків , то попередньо його можна обробити знезаражуючими засобами . На майданчику для дітей старшого віку можна використовувати крупнофракціонний пісок , в якому не так потопає стопа.

Ми пропонуючи для облаштування пісочниць митий просіяний річковий пісок зі спеціальних заміських кар'єрів. Даний вид піску не має глини в грудках , вміст пилоподібних і глинистих часток відсутній , не містить сірки , сульфітів і сульфатів , а також інших шкідливих домішок. Цей матеріал відноситься до пісків будівельним першого класу і має всі необхідні сертифікати та паспорти якості.

правильный песок для детских площадок

Так має виглядати правильний пісок для дитячих майданчиків.

Також , ми рекомендуємо відстежувати санітарно- епідеміологічне стану піску на дитячих майданчиках , як мінімум 2 рази на рік.

Зараз дуже активна хвороба під назвою токсокароз , це важко протікає захворювання , яке характеризується тривалим і рецидивуючим перебігом. Зараження відбувається при попаданні в рот і далі в шлунково -кишковий тракт частинок грунту , піску з яйцями через забруднені руки. В організмі з яєць вилуплюються личинки , які з потоком крові розносяться і осідають в легенях , печінці, серці , нирках , де можуть зберігати життєздатність місяці і роки , викликаючи різну патологію . Що стосується гри на піщано- гравійної суміші : дитина , граючи на такому майданчику і падаючи , дуже легко ранится , і приходить додому з обдертими колінами , що також є ризиком занесення інфекції.

чистый песок для детских площадок продажа речного песка, кварцевый песок в Киеве, Украине
Ви самі вибираєте пісок в якому грають наші діти!

Чесно кажучи, все це лише приємні клопоти в передчутті справжнього пісочного чуда!

А малюки будуть в захваті і від пасочек, і від розглядання слідів від різних формочок на піску. А ще можна пограти в гру «відкопай іграшку», - коментарі не потрібні. Та хіба мало у що можна пограти, маючи цю розкіш у власному розпорядженні.

Телефонуйте! (044) 510-01-31