Таблетка для пісуару «Sinto Clean»

Sinto-Clean
Таблетки для пісуарів Sinto Clean призначені для усунення неприємного запаху в пісуарах. Забезпечують стійкий приємний аромат, дезінфікують, запобігають утворенню сечового каменю. Не засмічують сливи. При їх виробництві застосовуються біорозкладані речовини, безпечні для людей і навколишнього середовища.

Наші таблетки розміщені в спеціальному контейнері, який не дозволяє засобу розвалюватися на частини, забивати злив раковини і збільшують термін служби таблетки.

Подібні таблетки чистять і дезінфікують, як поверхня пісуарів, так і каналізаційні труби. За допомогою цієї таблетки в туалеті утворюється приємний запах, що дозволяє майже не використовувати освіжувач повітря. Ці таблетки абсолютно безпечні для людини, і вироблені з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм.
Спеціальні дезодоруючі таблетки призначені для ефективної та грунтовного очищення пісуарів від кальцієвих відкладень, водного каменю, іржі та інших специфічних забруднень. Попереджають утворення вапняних відкладень. Дезодорують воду, нейтралізують всі неприємні запахи і освіжають повітря туалетних кімнат стійким приємним ароматом.
Також сприяють прочищення зливних труб від забруднень і полегшують слив змивних вод. Засіб не містить парадихлорбензол. Екологічно безпечно і є повністю розклада продуктом.
Ідеально підходять для догляду за пісуарами в туалетних кімнатах ресторанів, стадіонів, громадських закладів.

таблетки для пісуарівдезодоруючі таблетки

Спосіб застосування: розмістити таблетку на дно пісуару, після повного розчинення додати нову порцію кошти..Таблетки для писсуаров

Також ці таблетки дуже економічні, бо довго розчиняються у воді. Дуже часто в розважальних закладах, в туалетах, ми не знаходимо подібних засобів або інших дезинфікуючих засобів, хоча вони повинні там бути. Все ж ці таблетки для пісуарів коштують не так дорого і дуже економічні у використанні. Дотримання чистоти і приємного аромату в туалетній кімнаті будь-якого громадського закладу не коштуватиме дорого, але поліпшить імідж всього закладу, і підвищить репутацію, як серед постійних, так і нових клієнтів.

Таблетки для пісуарів Sinto Clean призначені для:

усунення неприємного запаху в пісуарах;
дезінфікують;
запобігають утворенню сечового каменю, кальцієвих відкладень, водного каменю, іржі та інших специфічних забруднень;
попереджають утворення вапняних відкладень;
сприяють прочищення зливних труб від забруднень і полегшують слив змивних вод;
забезпечують стійкий приємний аромат.

Засіб не містить парадихлорбензол.

Таблетки екологічно безпечні і є повністю розклада продуктом, безпечні для людей і навколишнього середовища.

Наші таблетки дуже економічні, так як довго розчиняються у воді. Не засмічують сливи.

Гигиенический вывод о Sinto-Clean Гигиенический вывод о Sinto-Clean