Засіб для чищення сифону унітазу «Sinto Clean»

Це сучасний засіб для чищення сифонів унітазу нижче рівня води, видалення іржі, вапнякового нальоту, бруду, жирових і білкових забруднень і т.д.

Активная таблетка для очиски унитаза

Трифазні таблетки для чищення унітаза, в місцях , де неможливо почистити щіткою. 1 - я фаза - видаляє забруднення і вапняний наліт, 2 - я фаза - дезінфікує, 3-я фаза - забезпечує свіжим запахом в туалеті. Завдяки активним інгредієнтам, засіб очищає наліт навіть у важкодоступних місцях і перешкоджає його утворенню . Забезпечує чистоту і свіжість на кілька тижнів. Застосування: Зняти захисну плівку і помістити таблетку на дно стоку унітазу або пісуара. Залишити впливати мінімум на 30 хвилин. Немає необхідності застосування щітки , достатньо тільки промити водою. При сильному забрудненні таблетки можна залишити на ніч, при необхідності повторити процес. Або помістити в зливний бачок.
Зверніть увагу, що при попаданні синьої води на чутливі поверхні унітазів (сидіння унітазів та ін) є можливість їх фарбування. Тому краплі води слід видалити до їх висихання на поверхні. Не застосовувати в поєднанні з іншими хлористими миючими засобами! Упаковку зберігати в сухому місці.