Сіль таблетована

«СІНТО-94» пропонує Вашій увазі наступну продукцію:

Таблетована сіль для водопідготовки;

Суміш для посипання доріг.

Таблетована сіль, яка виробляється на нашому підприємство, поставляється в усі регіони нашої великої країни завдяки тому, що:

  • представництво нашої компанії постійно розширюється і є практично в кожній області України;
  • виготовлена ​​таблетована сіль підходить для всіх типів обладнання з використанням солі таблетованій;
  • якість таблетованій солі, виробленої нашим підприємством, відповідає всім існуючим стандартам і нормам.
  • ми постійно перевіряємо і тестуємо готову продукцію для того, щоб кінцевий продукт був бездоганний у свіх характеристиках і у своїй дії;
  • обладнання яке використовує наше підприємство для виробництва солі таблетованій, на сьогоднішній день, технологічно є передовим у Східній Європі.

Ми авторитетно заявляємо, що фінансова вигода від використання таблетованій солі більш ніж відчутна. На підтвердження своїх слів, наведемо кілька незаперечних фактів.

За рахунок перетворення сипучої солі в таблетку, її витрата в процесі водопідготовки зменшується на 30%. Тоесть, замість 10 т / міс Ви будете засипати в реагентні ємності тільки 7 т.

Використання таблетованій солі дозволить Вам відмовитися від регулярної і дуже трудомісткою чистки котлів і баків від соляних відкладень (а ми з Вами чудово знаємо, що товщина шару соляних відкладень на стінках водопідготовчої апаратури може досягати часом 23-24 сантиметрів).

Вашим технологам буде в рази легше контролювати етапи розчинення солі у воді , так як наша таблетована сіль у воді , однаковою по жорсткості , завжди розчиняється з однаковою швидкістю (на відміну від сипучої солі).
Всі інші переваги таблетованій солі безпосередньо пов'язані з власне технологічним процесом очищення і пом'якшення води. Тут є дуже багато спеціальних тонкощів , які дозволять домогтися найкращого результату, і про які Ви можете узнаеть при безпосередньому спілкуванні з нашими висококваліфікованими фахівцями.

Якщо у Вас вже з'явилися бажання поліпшити, оптимізувати і знизити вартість процесу водопідготовки, використовуваного на Вашому підприємстві ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

(044) 510-01-31