Упаковка типу «флоу-пак»

Раді повідомити Вам, що тепер наша компанія пропонує послуги фасовки Вашої продукції в упаковку типу «флоу-пак»

Флоу-пак («Flow-pack»)
- це упаковка продукції в трьохшовні пакети. Крім словосполучення «флоу-пак» таку упаковку називають «плавник» і «брикет».

Переваги упаковки flow-pack («флоу-пак») давно відомі: економічність, привабливий вигляд, зручність і збереження продукту. Трьохшовний пакет герметичний і захищає товар від вологи, а при використанні металізованих плівок і від проникнення ультрафіолету всередину упаковки. Саме тому така упаковка використовується для величезної безлічі товарних груп в харчовій, косметичній і не продуктової промисловості.

Невисока вартість пакувального матеріалу і висока продуктивність обладнання для упаковки в флоупак дозволяють забезпечити привабливі ціни на даний вид упаковки.

Максимальна швидкість роботи пакувальника залежить від декількох факторів. Це і характеристики пакувальної плівки , в яку ви бажаєте упаковувати ваш продукт , і габаритні розміри продукту , і тип упаковки ( групова або одинична ) . Максимальна продуктивність машини для конкретного продукту буде залежати від його довжини та висоти.Чем менше ці розміри продукту , тим більшої продуктивності пакувальника можна досягти.

Для упаковки продукту в пакет флоу -пак використовується плівка БОПП - біаксіально -орієнтована поліпропіленова плівка.

БОПП моноплівнка ( одношарова , без термосваріваємого шару ) - биаксиальноориентированная поліпропіленова монопленка володіє чудовою прозорістю , високою міцністю на розрив , ідеальної розмірністю і площинністю , відмінними діелектричними характеристиками і бар'єрними властивостями.

Використовують Різні типи поліпропіленовіх плівок: прозора плівка, біла плівка, перламутрові плівка, металізована и матова плівкі.
Властивості БОПП плівок:

  •      збільшення бар'єрних властивостей,
  •      зміцнення,
  •      жорсткість,
  •      оптичні властивості,
  •      підвищення термосваріваемості,
  •      пониження водо-і газопроникності,
  •      підвищення адгезійних властивостей,
  •      здатність до металізації.

Товщина пакувальної плівки зазвичай становить 20-40 мкм.
_1.jpg
_2.jpg
_3.jpg
_4.jpg
З усіх питань пов'язаним з упаковкою Вашого продукту в пакет флоу-пак,

зв'яжіться з нами за телефонами:

+38 (044) 568-94-03
+38 (067) 209-67-60

або напишіть нам на електронну пошту:

sinto-pak@ukr.net