Знепилювання бетонної підлоги

Кожен власник або орендар приміщення з бетонною підлогою рано чи пізно стикається з однією і тією ж проблемою : бетон пилить . Цементний пил , що піднімається в повітря , заподіює шкоду здоров'ю працюючих в приміщенні людей і негативно впливає , наприклад , на товари, що зберігаються на складі з бетонною підлогою .

Чому бетонна підлога пилить?

Причиною пилення бетону є його руйнування , яке відбувається з часом. Бетон - пористий матеріал , в пори чистого , нічим не обробленого і не пофарбованого бетонної підлоги неминуче проникає волога , в результаті в товщі бетону образуaются кристали мінеральних солей - і починається процес руйнування бетонної підлоги . На перших порах мікродефекти і мікротріщини не помітні , але рано чи пізно стає видно неозброєним оком - бетон тріскається. Закриваючи пори в бетонній підлозі , ми запобігаємо проникнення вологи в товщу бетону і захищаємо промислова підлога від руйнування. Продумана і якісно виконана захист бетонної підлоги продовжує термін його служби і на довгі роки вирішує проблему пилоутворення .

Знепилювання й зміцнення бетонної підлоги

Знепилювання бетонних підлог — це застосування спеціальної проникаючої просочення, здатної упрочнять бетонну основу.

Упрочняющая проникаюча просочення для знепилення підлог на органічній основі застосовується для створення високоміцного поверхневого шару, істотно збільшуючи твердість і зносостійкість бетонної поверхні.

Просочування розроблена для захисту промислових підлог від впливу агресивних середовищ і підвищених механічних навантажень.

Знепилювання бетону

Глибоко проникаючи в капілярно-пористу структуру бетону, просочування взаємодіє з складовими цементного каменю і утворює нерозчинні ниткоподібні кристали, що заповнюють пори, капіляри і мікротріщини бетону. У результаті просочування блокує пори і мікродефекти структури бетону, що перешкоджає руйнуванню бетону і утворення пилу на поверхні (знепилювання бетону). Знепилюючі просочування демонструє відмінне проникнення (до 5мм і більше) і зчеплення з бетоном, забезпечуючи зміцнену поверхню із високою твердістю. При використанні просочення в якості знепилюючого складу, поверхню бетонної підлоги не тільки ефективно обезпилюється, а й стає ударопрочной і стійкою до абразивного зносу.

Знепилюючі просочування - просто і ефективно

Бетонна підлога, оброблений знепилюючої просоченням, набуває такі властивості:
  • стійкість в агресивних середовищах
  • підвищену зносостійкість і низьку стираність
  • водонепроникність і підвищену вологостійкість
  • знепилювання бетонної поверхні

Знепилювання бетонних підлог

Завдяки застосуванню знепилюючої просочення Ви надовго забудете про проблему пилять промислових підлог.

Знепилювання підлоги необхідно на підприємствах з автоматизованими виробничими лініями , щоб виключити засмічення дорогого обладнання та електронної апаратури.

Знепилювання бетонних підлог рекомендується для складських та торгових приміщень , підлог виробничих цехів , ангарів , автостоянок , автосервісів , гаражів , парковок , підприємств меблевої і деревообробної промисловості , підприємств машинобудування , верстатобудування , ринків , терміналів і будь-яких інших об'єктів , де потрібна обеспиленним підлога , захист від пилу , надійність і довговічність бетонних підлог.